Agentury easyLeeds.sk a manchester.cz

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kurtica
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Uto Sep 25, 2007 3:52 pm

Agentury easyLeeds.sk a manchester.cz

Poslať od kurtica » Str Okt 03, 2007 7:05 pm

Zdravim, este mam otazku na dve agentury, ktore figuruju hned na vrchole zoznamu agentur na tejto stranke (zrejme platena reklama). Zaujima ma, ci uz niekto vyskusal ich sluzby a ci bol spokojny, alebo ani velmi nie?
Vdaka

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: easyleeds a manchester????

Poslať od qth » Štv Okt 04, 2007 11:48 am

kurtica píšeCOLONZdravim, este mam otazku na dve agentury, ktore figuruju hned na vrchole zoznamu agentur na tejto stranke (zrejme platena reklama). Zaujima ma, ci uz niekto vyskusal ich sluzby a ci bol spokojny, alebo ani velmi nie?
Vdaka
O ake sluzby mas zaujem? Ide ti iba o zohnanie
ubytovania, alebo potrebujes aj pomuoct s CVckom alebo
tak ako vascina (odhadujem ze ai toto je tvoj pripad)
by si cez nich chcel zohnat robotu?

S ani jednou nemam ziadne osobne skusenosti.
Z pohladu na ich web stranky by so to odhatol takto:
Ani jedna z agentur ti nezaruci pracu (manchester to
dokonca uvadza aj na stranke), ale muozu ti podat
informacie ktore ti muozu pomuoct pracu najst. Na
druhu stranu tieto informacie sa daju najst aj na
internete. Tak isto ponukaju pomoc s niektorymi
zakladnymi vecami ktore je potrebne pre pracu mat
(ako NIN, ucet a pod) - nakolko toto vsetko vedia
vybavit alebo ci je to len informovanie o danej
oblasti - to neviem.
Asi hlavnou oblastou oboch agentur je ubytovanie.
Ak chces mat ubytko vybavene uz dopredu tak sa ti
to muoze hodit. Ak ti nevadi hladat ubytko priamo
na mieste a preferujes najst si nieco
lacnejsie/lepsie tak to je tiez mozne (napr gumtree.com
alebo professionalaccommodation.com).

nijo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 8:00 pm

manchester cz

Poslať od nijo » Pia Okt 12, 2007 8:15 pm

agentura celkom v pohode,ubytovaniebyvam cez nich 2 tyzdne a vsetko zatial ok,sice ked som prisiel dali ma do strasneho domu ale nebol problem s prestahovanim takze da sa snimi dohodnut.a ako na zaciatok je to ok a potom si mozes najst aj nejake lepsie ubytko ak sa ti bude xcet.

danubiaj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Mar 13, 2009 4:22 pm

Re: Agentury easyLeeds.sk a manchester.cz

Poslať od danubiaj » Pia Mar 13, 2009 4:42 pm

ahoj,ja som bola ubytovana aj s priatelom cez agenturu manchester cz.neboli sme absolutne spokojny.Po prve agentura neplatila za domy,co malo za dosledok ze vela ludi museli prestahovat,neplatili ucty,aj ked sme my za domy platili mesacne poplatky.agentura manchester cz nam mala zaistit aj pracu ked sme prisli,samozrejme nakoniec som si ja nasla sama bez nich,neboli ochotny dat adresy pracovnych agentur,aby som si mohla po pripade hladat sama pracu.
Dalsie:ked som sa ich pytala ci nevedia o nejakej skole co je zadarmo,tak mi povedali ze ziadna taka neni v Manchestri,pritom mali na stole polozeny letak zo skoly kde je zadarmo studium a ponukali mi len take skoly ktore boli platene.
Agentura sa mimochodom prestahovala,ked chcete ist do agentury tak im musite najprv zavolat,lebo sa vyhovaraju na to ze im nefunguje zvoncek na dverach,a maju vsade vedenu staru adresu.a uz ani najomne sme im nemohli platit bankomatou kartou,uz chceli len na ruku peniaze.
Taketo skusenosti nemam len ja ale vela mojich znamych co boli cez nich ubytovani.

BUTTON_POST_REPLY