skúsenosť s agentúrov LOTTY

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mia20
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Nov 01, 2007 8:09 pm

skúsenosť s agentúrov LOTTY

Poslať od mia20 » Štv Nov 01, 2007 8:15 pm

Ahojte máte niekto skúsenosť s pracovnou agentúrou LOTTY ?

crky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Okt 27, 2007 9:36 am
CONTACTCOLON

tuto je niečo viac

Poslať od crky » Štv Nov 01, 2007 8:28 pm

23lucia23
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Nov 14, 2007 11:16 pm
CONTACTCOLON

Re: skúsenosť s agentúrov LOTTY

Poslať od 23lucia23 » Str Nov 14, 2007 11:22 pm

ahojky, tak ked ti mozem odporucat, v ziadnom pripade necestuj z lotty... ked budes mat akekolvek otazky, staci napisat, alebo napisat na icq...
zatial ahoj, lucia

masso
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Mar 02, 2008 2:37 pm

Poslať od masso » Ned Mar 02, 2008 3:41 pm

Moja skusenost s Lotty je asi takato: Bol som v Bratislave blizko ich kancelarie, tak som sa rozhodol, ze sa spytam co ponukaju. Bola to len cista zvedavost, lebo kazdy v mojom okoli nanich len nadaval.. Tak som vstupil..Po chvilke sa mi zacala venovat nejaka obstarozna pani. Tak som sa jej zacal pytat, ze ake maju ponuky a tak.. ked mi uz pri asi desiatej otazke povedala, ze vsetko je na internete, nech si to tam pozriem, uz som nevydrzal a poriadne jej vynadal, tiez som jej aj povedal co si onej a o celej ich agenture po jej informacnych schopnostiach myslim.. Potom sa stalo co som necakal. Pani v prezrelom veku mi ochotne odpovedala na moje predosle otazky a uz ani internet som nemusel pouzit..:) Presvedcila ma a od tej doby kade chodim, tade im robim reklamu: Cez Lotty nikdy! - skoda ze mi zato neplatia...

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for masso...

Poslať od mikru » Ned Mar 02, 2008 5:24 pm

Za tuto reklamu by ti asi neplatili... :-] Mirek

SandraB.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jan 28, 2009 7:21 pm

Poslať od SandraB. » Str Jan 28, 2009 7:26 pm

Ja mam s touto otrasnou agenturou tiez "skvele" skusenosti. Pracovali sme od svitu do mrku sedem dni v tyzdni a za pracu sme dostali aj tak inu sumu aka bola uvedena v zmluve. Takze tuto agenturu rozhodne nikomu neprajem!

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Štv Jan 29, 2009 8:46 am

ja mam s nimi tiez velmi zle skusenosti...bol som cez nich pred 10 rokmi v Izraeli, za nehorazne prachy ponukli akurat letenku a nejaky papierik s adresou pracovnej agentury v Tel Avive, ziadny servis...predpokladam, ze sa vtedy riadne nabalili a z toho zili dost dlho, tipujem ale, ze v tejto situacii, ked uz sa praca v zahranici tak moc neoplati, coskoro skrachuju...

danubiaj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Mar 13, 2009 4:22 pm

Poslať od danubiaj » Pia Mar 13, 2009 5:01 pm

Ahoj.tak ja som isla minuly rok do Manchestra cez agenturu Lotty.na pracu v sklade.vsetko som si dala cez nich vybavit,letenku ,ubytovanie ,ktore vybavuju cez cesku agenturu v Manchestri,/Manchester.cz/co nie je velmi solidna agentura,ked neplati za domy poplatky,tak musia ludi domov vystahovat na ine domy.
No ale k lotty ,uz pri podpise zmluvy sa im tazilo my dat kopiu o sprostretkovani zamestnania ked som si ju vypytala.No ked som prisla do Manchestra tak mi mala byt do 7 dni zaistena praca v sklade,/v pripade nespokojnosti pracovnej ponuky mame ich do 7 dni podat pisomnu reklamaciu/samozrejme ,pracu som nedostala musela som si ju nakoniec hladat sama.Co v hladani praci mi mala pomahat ubytovacia agentura s ktorou spolupracuje lotty.
Dalsi priklada mam co moji znamz co sme sa spolu stretli v Manchestri,isli cez nich robit na stavby do Manchestra,ale az tam zistili ze potrebuju anglicky certifikat na pracu na stavbe.Takze aj ty boli nakoniec odkazany len samy na seba.
Takze vlastne lotty zobrala peniaze hlavne za to ze srostretkovala ubytko v Manchestri,a ubytovacia agentura my mala poskytnut asistenciu pri hladani prace.Co bolo tiez 0 bodov.

Andaya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Jún 18, 2009 8:29 am

Poslať od Andaya » Štv Jún 18, 2009 8:52 am

Môžem sa podeliť s čerstvou skúsenosťou. 14.6 pohovor na prácu do čokoládovní a baliarní ovocia. Angličan nám všetko vysvetlil zaplatili sme pre lotty 20eur a odišli sme domov s tým že nám oznámia či sme uspeli. 16.6 sms uspeli ste ak máte záujem cestovať (pozor nie pracovať ale cestovať) kontaktujte nás sms. 17.6 mail - zmluva z agentúrou LOTTY doplatiť 50eur a odchod do anglicka 25.6. Tak som zavolala a pani mi odpovedala na každú otázku neviem. Za čo je doplatok 50eur - neviem, kedy je nástup do práce - neviem.
Na pohovore povedal že nástup je 14.7 tak načo cestovať už 25.6???? vraj to nevie. Kde sme boli prijatý - nevie. No "agentúra" LOTTY je agentúry NEVIEM. Vraj ak sa mi nepáči a mám veľa otázok mám ísť do inej agentúry!!!!!!! Angličan ma na pohovore prijme a agentúra LOTTY spostredkovateľ čoho vlastne pohovorov a ruky preč!!!!!!! Len pekne zaplať a staraj sa sám o seba. Možno som naivná a všade je to rovnaké, ale neviem či mám teda ísť alebo radšej zostať doma.

londyncanka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Sob Feb 23, 2008 9:58 am

Poslať od londyncanka » Štv Jún 18, 2009 2:32 pm

Andaya,
Prijali Ta do čokoládovne? blahozelam! Ja som to štastie nemala! aj ja som bola na pohovore teraz v nedelu, riadne som sa na to chystala-zisťovala všetko možné o Bendicks aj o Southamptone a Winchestri, aj som predtým robila v pekarni v UK- Greggs aj v pizzerke.Na pohovor s tym Anglanom som sa dostala skoro posledna dávno po 14tej... a dnes ráno mi došiel mail - dve vety - "Nebola si prijata!Pekny den"..
Odlety by mali byť isto aspon dva- toho 14.7. ale aj toho 25.6.-takže ťa asi veľmi chcú, ked máš letieť už tak skoro.... škoda, že neviem, kde som spravila chybu na tom pohovore, ved mi ten chlap do očí povedal, že OK, rad ma zoberie(isto som mu dobre rozumela, s anglinou nemám problem).Ak tam pojdes, daj vediet, ako sa ti tam páči.. Have a nice day!

ratman
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Pon Jún 08, 2009 7:27 pm

Poslať od ratman » Ned Jún 28, 2009 8:52 pm

Londyncanka, rekl bych , ze jsi vlastne mala vice stesti jak rozumu.
Trochu info o praci pres agentury najdes na www.skotsko.co.uk

BUTTON_POST_REPLY