Grafton recruitment

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
fredo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 9:43 pm

Grafton recruitment

Poslať od fredo » Uto Jan 11, 2005 1:54 am

Zdravim vsetkych
Ja som pri hladani prace cez internet narazil na agenturu grafton recruitment
Moje skusenosti:
po zaregistrovani sa mi behom tyzdna ozvali, zaslal som pozadovane dokumenty a kontaktovali ma telefonicky, po kratkom preskusani z angliny ma pozvali na pohovor do Ba.
Predstavili sa ako irska agentura s pobockami v polsku, cesku, slovensku a lotysku.
Jednanie bolo korektne a po troch tyzdnoch (boli vianoce preto tak pozde) sa ozvali oznamili termin nastupu... potialto je to asi bezny postup vsetkych ostatnych...
teraz rozdiel: za sluzby tejto agentury sa neplati, t.z. este som im nedal ani korunu (zdovodnili to ze implati zamestnavatel) a oni sa zaviazali vybavit: pracu, ubytovanie v severnom irsku.
Praca uz by mala byt a ubytovanie v priebehu tyzdna, na letisko nas ma prist cakat kontakna osoba z agentury.
zatial som s ich sluzbami spokojny ale ak mate niekto ine skusenosti dajte vediet kym nieje neskoro...
ja o tyzden odlietam,potom sa ozvem ako to vsetko dopadlo ale dufam ze
budem moct aj nadale len chvaly pisat a nevratim sa domov s dlhym nosom a bez penazi...

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Re: Grafton recruitment

Poslať od mathias6850 » Str Júl 12, 2006 4:07 pm

Zdravim ta. Rozhodol som sa taktiez vyuzit sluzieb agentury Grafton ako ty. Moja otazka je teda nasledovna - bol si s ich sluzbami a pracou v Severnom Irsku spokojny?

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: Grafton recruitment

Poslať od pankac » Str Júl 12, 2006 5:24 pm

mathias6850 píšeCOLONZdravim ta. Rozhodol som sa taktiez vyuzit sluzieb agentury Grafton ako ty. Moja otazka je teda nasledovna - bol si s ich sluzbami a pracou v Severnom Irsku spokojny?
Grafton je standardna personalna agentura, zda sa, ze zavedena, zisk ma od zamestnavatelov; t.j. nie je to ziadna rychlokvasena firmicka, ktora chce obrat par naivnych teenagerov a potom zmenit meno; zda sa, ze sa zaobera skor profesionalnymi jobmi (IT, manazement atd.), takze asi neni ziadny dovod im neverit viac ako inym :)

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

grafton recruitment

Poslať od listonoz » Ned Júl 01, 2007 10:28 pm

ahojte,
chceli by sme ist cez tuto agenturu do severneho irska tak sa chcem spytat na vase skusenosti, pretoze co som tu na fore aj nasla prispevky tak ludia vacsinou len pisali ze chcu cez nich ist..tak ak bol niekto spokojny resp.nespokojny tak nech napise konkretne skusenosti..dakujem za odpovede..

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: grafton recruitment

Poslať od pankac » Pon Júl 02, 2007 10:04 am

Nemam osobne skusenosti, ale je to zavedena irska agentura (cize nie nejaka slovenska firmicka ktora chce prachy za to, ze ta posunie inej agenture v Irsku), takze z tohto hladiska by som sa neobaval.

BUTTON_POST_REPLY