Agentúra EJAX s.r.o. / ICL

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
sseveranka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Okt 11, 2004 1:47 pm
CONTACTCOLON

Agentúra EJAX s.r.o. / ICL

Poslať od sseveranka » Ned Jan 16, 2005 4:31 pm

Tak sa chcem najprv podelit o skusenosti s agenturou EJAX s.r.o. na Slovensku ktora sprostredkuje pracu v UK pra agenturu ICL.Je to agentura ktorej majitel je zo Juhosfrickej Republiky.Je to tu hrozne pracujete aj !14 hodin denne a bez volna a ked si chcete vziat jeden den volna su z toho obrovske problemy.je to tu horsie ako v base.Pravidelne vas chodia kontrolovat domov ci mate v izbe poriadok a ci nahodou nemate otvorene pivo a to bez ohladu na to ci mate 23 alebo 40 rokov.Prosim ak by niekto vedel o nejakej praci pre troch ludi v nejakej fabrike v Londyne alebo kdekolvek prosim ozvite sa na mail inazena@centrum.sk DAKUJEME

Oksey
Member
Member
PríspevkyCOLON 66
RegistrovanýCOLON Uto Sep 28, 2004 4:41 pm
BydliskoCOLON London <--> Madrid
CONTACTCOLON

Poslať od Oksey » Pon Jan 17, 2005 4:46 pm

Pracu sice neviem poradit, ale podla toho co tu opisujes, dostali ste sa do neprijemneho prostredia.

Cim skor ztade prec!!!

To co ma byt, ze vas kontroluju na byte?
O aku pracu sa vlastne jedna? Robite aj soboty a nedele?
Ako vam platia?
Agentura na Slovensku vam dala garantiu zmeny prace, ak sa vam
nebude pacit?
Este tak medzi recou, kolko si agentrura na SK nauctovala za tak uzasnu robotu?

Hlavu hore! Urcite sa vam podari najst nieco lepsieho coskoro :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Jan 17, 2005 7:24 pm

Je to tu hrozne pracujete aj !14 hodin denne a bez volna a ked si chcete vziat jeden den volna su z toho obrovske problemy.je to tu horsie ako v base.Pravidelne vas chodia kontrolovat domov ci mate v izbe poriadok a ci nahodou nemate otvorene pivo a to bez ohladu na to ci mate 23 alebo 40 rokov.
Nechcem rypat, ale este stale plati ze ako si nechate so sebou zamatat, tak s vami budu! Uz davno nezijeme v otrokarskej spolocnosti plnej chudakov nevolnikov.
Vacsina toho co si opisala je nelegalny sposob konania zo zemestnancom, ale potom na druhej strane, viete co ste podpisali? (kontrakt)
Prestane nariekat, zbalte sa sa utekajte alebo sa zacnite chovat ako dospeli ludia a vsetko si so sefom vyjednajte; da sa aj tak ze mu jemne naznacite ze poznate svoje prava a nedate sa vykoristovat!

Slaney
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Nov 08, 2005 10:34 pm

Re: Agentúra EJAX s.r.o. / ICL

Poslať od Slaney » Uto Nov 08, 2005 10:59 pm

Zda sa ze EJAX s.r.o. ma pauzu alebo to majitel Martin Balaz z nejakeho dovodu zabalil. Ponuk mal rozhodenych neurekom na viacerych strankach ale teraz sa pod nim zlahla zem. Neexistuje uz jeho telefonne cislo, E-mail a je dost mozne ze ani kancelaria. Ak sa objavi nejaka agentura s figurujucim menom Martin Balaz, odporucam pokracovat v hladani aby ste predisli sklamaniu a hlavne aby ste nevyhadzovali peniaze - radsej ich dajte na charitu.

walldemar
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Sob Okt 22, 2005 11:55 am

Poslať od walldemar » Štv Nov 17, 2005 2:47 pm

To je pekne Slaney, a co mam podla teba teraz robit, ked som mu uz zaplatil, 1.12. som mal byt v Newcastly. V ICL o nas nic nevedia, zaregistrovat nas nechcu, ze to robi EJAX.
To mu mam do BB,prip. do Zlat.M. poslat bezvlasich borcov?

Ak este zije, tak mu prosim Vas oznamte, ze ho urcite lacnejsie vide ten Newcastel.

Slaney
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Nov 08, 2005 10:34 pm

Ejax

Poslať od Slaney » Str Nov 23, 2005 7:32 pm

Nuz walldemar, viem ako sa citis. Ja som podal staznost na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a dostal som odpoved ze to poslali kompetentnej osobe. Ale uz ked som to pisal moc som si od toho nesluboval. Faktom je, ze ovela ucinnejsia metoda ako z neho dostat peniaze ktore ti podla dohody patria,je poslat tam tych borcov. Na jednej stranke som nasiel jeho adresu v Zlatych Moravciach a aj jeho sukromny e-mail. V Banskej Bystrici pravdepodobne len studuje. Ak tieto informacie nemas tak sa ozvi na: abeslaney@atlas.sk

BUTTON_POST_REPLY