Skúsenosti s agenturou SICA

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
janava
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Jan 27, 2005 10:28 pm

Skúsenosti s agenturou SICA

Poslať od janava » Štv Jan 27, 2005 10:42 pm

Nemate niekdo skusenosti s agenturou SICA - v Nitre? AK ANO TAK SA OZVITE .

Caganova Katarina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Máj 28, 2005 3:01 pm

Re: skusenosti s agenturou SICA

Poslať od Caganova Katarina » Sob Máj 28, 2005 3:15 pm

janava píšeCOLONNemate niekdo skusenosti s agenturou SICA - v Nitre? AK ANO TAK SA OZVITE .
Ja by som tiez chcela vediet, ci ma niekto skusenosti s nitrianskou agenturou Sica. Dakujem

olegg
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Jún 20, 2006 10:46 am

Poslať od olegg » Uto Jún 20, 2006 10:52 am

Ta agentura je vraj na trhu 10 rokov, tak neverim ze nikto nema s nou nejake skusenosti. Prosim napiste ak ste nieco o nej poculi alebo ak ste boli cez nu niekde. Ja by som chcel ist cez nich na farmu do UK.

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Poslať od michal » Uto Jún 20, 2006 11:25 am

ale mame s tou agenturou skusenosti.Bol som cez nich v Grecku na pomarancoch.Su to podvodnici prvej triedy.Radsej sa nich vykasli a najdi si inu .

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Uto Jún 20, 2006 11:59 am

ja som cez nich tiez isla do anglicka prvykrat ako aupair. mozem povedat, ze boli celkom fajn, co bolo na papieri, to sedelo. aj sefka bola priatelska a napomocna.
ale je to len agentura. neviem, ci maju zodpovedat za vsetky detaily. ak vyjednavaju s inou agenturou a pomarance nedopadli dobre, to uz nemusi byt ich vina.

roni
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Nov 30, 2005 9:10 pm

Poslať od roni » Uto Jún 20, 2006 2:15 pm

No, tato agentura je mozno dobra na pracu aupair, ale ak chces ozajstnu pracu, tak by som sa tam ani neregistroval. Oni ani nemaju licenciu na sprostredkovanie prace. Skuste radsej inu agenturu.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Uto Jún 20, 2006 3:59 pm

roni píšeCOLONNo, tato agentura je mozno dobra na pracu aupair, ale ak chces ozajstnu pracu, tak by som sa tam ani neregistroval. Oni ani nemaju licenciu na sprostredkovanie prace. Skuste radsej inu agenturu.
chces povedat, ze to robia nelegalne?
ako vies, ze nemaju licenciu?

roni
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Nov 30, 2005 9:10 pm

Poslať od roni » Uto Jún 20, 2006 7:12 pm

Boli sme u nich zaregistrovani dost dlhu dobu a pri hladani prace cez Eures nam na urade prace potvrdili a upozornili na to, ze im bola odobrata licencia na sprostredkovanie prace. Hned na to sme sa zo Sici odlasili, vratili nam poplatok a zaregistrovali sa v inej agenture, kde nam do tyzdna nasli pracu.

camil
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Jan 31, 2013 2:28 pm

Re: Skúsenosti s agenturou SICA

Poslať od camil » Štv Jan 31, 2013 2:41 pm

Zdravím ,
tak čo sa týka nitrianskej Sica agentúry tak v Nitre sú dve. Ja mám skúsenosť s tou, kde je majiteľka pani Klenková. Bol som cez nich v Anglicku vo Warringtone v sklade marks and Spencer a nemal som žiadne problémy. Z letiska ma vyzdvihli a hneď ubytovali a za dva dni som už pracoval. Samozrejme treba si uvedomiť , že keď idete pracovať so slabou angličtinou do Anglicka tak nejdete na výlet. Práca však nebola hrozná a s nadčasmy sa dalo aj zarobiť. Odporúčam každému, kto je bez roboty a má priemernú angličtinu nech to s nimi skúsi, lebo majú najmenšie poplatky na Slovensku a nemusíte sa báť , že Vás oklamú.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pia Feb 01, 2013 5:46 pm

Aj ked je to tu mrtve, bolo by dobre keby moderator zmazal tu trapnu reklamu nado mnou. Podobny prispevok sa totiz objavil na viacerych pracovnych forach.

camil
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Jan 31, 2013 2:28 pm

Poslať od camil » Pon Feb 11, 2013 2:03 pm

Aká trápna reklama?
Zato, ze niekto napise aj nieco pozitivne tak je to trapne? ja som s nimi nemal ziadne problemy a napisem to sem aj sto krat. Bud napis nieco o svojej vlastnej skusenosti alebo radsej nepis nic!

BUTTON_POST_REPLY