Jobs s.r.o

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Karol
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Feb 16, 2005 12:44 pm

Jobs s.r.o

Poslať od Karol » Str Feb 16, 2005 1:05 pm

Jobs s.r.o. Personalna Agentura neprofesionalna a arogantna.
Jej pracovnici su nekorektni a jednaju s ludmi ako keby boli posledny bezdomovci... Pozor ostatnym ludom, co sa chcu iba spytat v tejto agenture, je to velmi neprijemna skusenost.

Karol
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Feb 16, 2005 12:44 pm

Jobs s.r.o. Personalna Agentura neprofesionalna a arogantna.

Poslať od Karol » Str Feb 16, 2005 2:06 pm

mozem konkretizovat: Bol som tam v pondelok 14.feb.2005.Chcel som sa opytat na pracu a povedali mi,aby som pockal na chodbe,ze hned sa mi budu venovat.Po 20minutach som isiel znova do kancelarie,lebo nikto za mnou nebol a na chodbe mi to bolo cudne.Ked som sa znova dotazoval,vypitali si zivotopis,ta pracovnicka sa nan zahladela -prisaham viac ako 10sekund to nebolo a povedala mi presne toto: nemame pre vas pracu,dakujeme dovidenie.A pozrela na obrazovku ako keby som tam uz ani nebol.V nemom uzase som si dal odchod.Zaujal ma tam este material co mali na stole a asi po polminutke mojho studovania som zapocul od nejakeho dalsieho pracovnika Jobsu,ako hovori tej co ma vypoklonkovala -znova presna definicia: to co za blbca tu bol......
dufam,ze staci...

BUTTON_POST_REPLY