Má niekto DOBRÉ skúsenosti s agentúrami?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Kralovna Alzbeta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 2:15 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Má niekto DOBRÉ skúsenosti s agentúrami?

Poslať od Kralovna Alzbeta » Str Feb 23, 2005 12:12 pm

Ahojte vsetci! Chcela by som sa opytat ci ma niekto aj dobre skusenosti s agenturami ohladne sprostredkovania prace do Uk. Ak ano ktora agentura vam splnila to co ste ocakavali.Pretoze ako tu citam vo fore kazdy pise len o nemoznych podmienkach ale nikto sa nepochvalil s dobrou skusenostou.Je to moja prva tema takze ak som nespravne polozila otazku ospravedlnujem sa vopred.

Z600
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Feb 27, 2005 10:19 pm

Re: Má niekto DOBRÉ skúsenosti s agentúrami?

Poslať od Z600 » Ned Feb 27, 2005 11:02 pm

Ahoj!
No.. moja skusenost s Czechiou je priemerna... sice toho naslubovali vela - a nesplnili, ale splnili zavazky so zmluvy. Ale ubytko bolo viac nez hrozne. Mam ale dobru skusenost s jednou britskou agenturou, co naozaj vedela pomoct pri zhanani prace a kvalitneho ubytka.. aspon sa so mnou niekto bavil otvorene..
z600@zmail.sk

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Ned Feb 27, 2005 11:45 pm

... sice toho naslubovali vela - a nesplnili, ale splnili zavazky so zmluvy.
Len pre zaujimavost, ak si kontrakt s Czechiou uzavrel v UK, aj ustny slub znamena zmluvny zavazok. A zavadzanie je tiez postihnutelne, nielen z kriminalneho ale aj z civilneho pravneho pohladu. Ale to uz asi teraz nebude dolezite, ze? ...

Z600
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Feb 27, 2005 10:19 pm

Poslať od Z600 » Uto Mar 01, 2005 10:12 pm

no uz to nie je aktualne, chcel som tym len povedat, ze nevystupovali seriozne. a to nie je bohvieco...

toulouse-lautrec
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Mar 21, 2006 11:19 am

question

Poslať od toulouse-lautrec » Str Mar 22, 2006 10:45 am

zdar, zaujimalo by ma ci sa tu najde niekto, kto pozna nejaku/e agenturu/y, s ktorou ma dobre skusenosti a ktora sprostredkuje pracu v london a je spolahliva.

BUTTON_POST_REPLY