Expiry date of WRS

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kadmoseus
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Mar 16, 2005 1:09 pm

Expiry date of WRS

Poslať od kadmoseus » Str Mar 16, 2005 1:52 pm

caute...ako ste si iste vsimli, na sucasnom formulari na str. c.2 sa docitate, ze je platny medzi 1.Nov.2004 a 31.Jan.2005. Neskor na oficialnej stranke Home Office uverejnilo, ze platnost formulara sa predlzuje az do 28.Feb.2005. A odvtedy som nenasiel ziadne nove info. Potrebujem sa registrovat a ...je ten formular stale aktualny? Zrejme hej, asi by ho updatovali. Neviem, mal som v tom mierne chaos, tak som im rovno napisal na Charging.Workpermits@ind.homeoffice.gsi.gov.uk. Oni mi sice odpisali.... ale mam v tom este viac nejasno...
"A new form will appear on our website shortly for the WRS scheme. The
original form has been updated only. You would need to register via
your employer once you have gained employment. All details can be found on the guidance notes on our website 'www.workingintheuk.gov.uk'"....odpisali mi to zaciatkom februara, takze...pred vyse mesiacom.... Podla toho co pisu,
znamenalo by to, ze zamestnavatel by nas mal registrovat automaticky? ..a teda aj zaplatit, prip. strhnut z platu reg. poplatok? ...dnes som sa tam do Home Office pokusal dovolat hned na dve rozne cisla...vsade mali tie blbe options hlasky...a tak som nakoniec prevolal asi 5 libier a nic som sa nedozvedel... Potrebujem sa zaregistrovat co najskor, aby som to vobec stihol... mam postupovat klasickou doterajsou cestou, teda vyplnit staru verziu formulara /11/2004/, zaplatit prispevok a poslat im to? alebo mam otravovat zamestnavatela a hodit mu to na krk? Ako to je vlastne... Inak..nestacilo by spomedzi posielanych priloh namiesto "copy of letter of my employer" poslat im iba kopiu kontraktu?? Diky...

BUTTON_POST_REPLY