Fórum stránok www.londyn.sk

Diskusia o všetkom, čo súvisí s Veľkou Britániou (práca, štúdium, ubytovanie...)

Skočiť na obsah

Reklama

uraz

Moderátori: jaro, Moderatori

uraz

Poslaťod janko mackanin » Pon Okt 06, 2008 4:26 pm

Prave ze som kontaktoval pred rokom jednu spolocnost mam k tomu nejake papiere avsak stale nic......pretoze som nemal papiere od nemocnici avsak podla mna ked ma operovali 7 hodin tak nemocnica musi mat doklad o tom ze som tam lezal 9 dni..... nemozes sa na to pozriet ?????, ci by sa dalo nieco s tym robit ....momentalne som v pozicii ked nemozem robit pracu ktoru som pred tym robil...VDAKA moj emai ----jjac72@azet.sk
janko mackanin
Regular Reader
Regular Reader

Advertisement

Poslaťod exlibero » Uto Okt 07, 2008 12:47 pm

Vies robil som s tym tri roky takze viem ako to funguje. Jedina tvoja sanca je dokazat ze ta firma ktorej si to dal pochybila a teda neurobila nic v trojrocnej lehote od urazu, len sa ti to tazko bude dokazovat ked sam nevies kedy si sa zranil...

Pozri sa do papierov co mas o tej firmy a musis tam najst ze ta budu v tej veci zastupovat ak to mas tak by si mohol povedat ze ta neupozornili ze mas iba 3 roky.
Zatial
tak j
exlibero
Reader
Reader

uraz

Poslaťod janko mackanin » Uto Okt 07, 2008 4:21 pm

tak nic............. take slova to som pocul aj od jednej slovenky ktora robila to 4 roky a ako som jej to dal tak nic sa s tym nepohlo presvihla sa doba len kvoli tomu ze moj ex-boss im neodpovedal na claim , dal som im adresu nemocnice plus doktor co ma operoval atd . prakticky vsetko som im dal na stol ale nicim sa nepohli asi preto ze som cudzinec .......
janko mackanin
Regular Reader
Regular Reader

uraz

Poslaťod janko mackanin » Uto Okt 07, 2008 4:27 pm

inak od tej firmy moc toho nemam akurat ,ze ma bude zastupovat v mojom uraze ale ziadne podmienky , vlastne to ze to mozes uplatnit do 3 rokoch som sa len dopocul takze tak , dal som to tej spolocnosti pretoze niekde som nasiel v predchadzajucich prispevkov ze tam robi jedna slecna zo Slovenska tak kvoli tomu ale asi to bola chyba co uz money fuc ale ani o peniaze tak nejde radsej by som mal v poriadku prsty .....
janko mackanin
Regular Reader
Regular Reader

Re: uraz

Poslaťod MIhal » Pia Jan 09, 2009 3:31 pm

Cau Janci,
neviem ci si si vsimol ale vznikla perfetna stranka.
Je to bezplatna pravna pomoc pre Slovakov a cechov ktory mali uraz v UK. Zahrna pracovne urazy , dopravne nehody . Proste nemas co stratit napis im a uvidis. Kamos teraz dostal za zlomeny prst 2500GBP ;)
Jaj este kontakt www.odskodne.sk
Good Luck
M.
MIhal
Guest
Guest

Re: uraz

Poslaťod janko mackanin » Pia Jan 09, 2009 5:07 pm

DIK ZA STRANKU ...AVSAK PRE MNA JE TO NEAKTUALNE PRETOZE PRESLO PO MOJOM URAZE 3 ROKY AJ 6 MESIACOV A MOZES MAX. DO 3 ROKOV ....SKODA MAM TRVALE NASLEDKY A MOHOL SOM NIECO ASPON DOSTAT ..ALE DIK., URCITE TO NIEKOMU POMOZE .
janko mackanin
Regular Reader
Regular Reader

Späť na Aktuálne témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť