Docasny vodicak na Slovensku ?

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
eSPe
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pia Mar 10, 2006 3:14 am
BydliskoCOLON London W2
CONTACTCOLON

Docasny vodicak na Slovensku ?

Poslať od eSPe » Ned Máj 31, 2009 4:18 pm

Zdravim,
Mam nasledovny problem, v UK som poziadal o vymenu SK vodicaku za UK vodicak a momentalne cakam na anglicky, potrebujem ale surne vycestovat na Slovensko na dva tyzdne, kde potrebujem soferovat auto. Je mozne dostat na tuto dobu na Slovensku nejaky nahradny (docasny) vodicak ?
Dakujem za pomoc

doktorka7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Pon Apr 16, 2007 3:58 pm
BydliskoCOLON Lincoln

Re: Docasny vodicak na Slovensku ?

Poslať od doktorka7 » Pon Jún 01, 2009 11:12 am

Ahoj,

DVLA Ti posle anglicky vodicak v priebehu 2 tyzdnov/tak to bolo v mojom pripade/. Zidany nahradny vodicak v SR nedostanes.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Docasny vodicak na Slovensku ?

Poslať od kazisvet » Pon Jún 01, 2009 12:51 pm

eSPe píšeCOLONZdravim,
Mam nasledovny problem, v UK som poziadal o vymenu SK vodicaku za UK vodicak a momentalne cakam na anglicky, potrebujem ale surne vycestovat na Slovensko na dva tyzdne, kde potrebujem soferovat auto. Je mozne dostat na tuto dobu na Slovensku nejaky nahradny (docasny) vodicak ?
Dakujem za pomoc
Urcite nedostanes zaidny nahradny, ani si nestihnes vybavit novy ako nahradu "za strateny", kedze to uz teraz nevydavaju na pockanie, ale najskor za tyzden.

V principe mozes jazdit aj bez vodicaku, akurat neviem ako by si vysvetlil nasim policajtom, ze mas vodicak na vymene v UK. Mozno ich ukecas, mozno zaplatis pokutu, tusim 66 eur.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

BUTTON_POST_REPLY