Lacný kamenný computer shop

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Janka.Londyn
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Nov 02, 2005 7:10 pm

Lacný kamenný computer shop

Poslať od Janka.Londyn » Str Nov 02, 2005 8:59 pm

Ahojte,

potrebovala by som radu od odbornikov. Rada by som poznala znacku obchodov, kludne aj viacerych, kde sa daju lacno nakupovat pocitacove prislusenstva, komponenty a popripade aj cele pocitace (mozno nakoniec kupim cely).

Je jedno kde, ak to bude v 3tej zone a smerom do centra, ak nie, mozno ani to nevadi, rada pocestujem.

Na fore som videla rady ohladom EBAY, a potom tiez na http://www.ebuyer.co.uk/, zaco velmi pekne dakujem, ale internet nemam zatial a rada by som si to aj sla pozriet, v sucasnosti mi kamenny obchod vyhovuje viac.

Najlepsie by bola siet obchodov znama dobrymi cenami co predava pripadne aj 2nd hand. Otazka na zaver, to vazne sa oplati nakupovat radsej cez internet? Resp. pocas vasho pobytu v Londyne, nasiel niekto aj kamenny obchod, co by mal zrovnatelne ceny s internetovym?

Lebo prichadzaju sviatky a ja by som rada pustila Libry, a ked bude nieco zaujimave v kamennych obchodoch vo vykladoch na vypredaj tak to je pre mna ovela pohodlnejsie kupit ako studovat internet a cakat na zasielky. Resp. kupovat ako na burze cez ebay.

Dakujem!

Janka

Ma
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Okt 20, 2005 6:20 pm

Re: LACNY Kammeny COMPUTER SHOP

Poslať od Ma » Str Nov 02, 2005 9:35 pm

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Nov 02, 2005 11:28 pm

PC World, Dixons, Currys, Comet.... je ich vela, su vsade, no nie su lacne.

sakal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Júl 14, 2006 6:16 pm
CONTACTCOLON

Poslať od sakal » Sob Nov 04, 2006 11:41 am

Dobry online shop www.savastore.com
Uz som stamad par veci kupil a zatial bolo vsetko OK.

BUTTON_POST_REPLY