Je niekde na Stansted Airport free hotspot?

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Petka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 11:47 pm

Je niekde na Stansted Airport free hotspot?

Poslať od Petka » Str Mar 22, 2006 1:19 am

Je niekde na Stansted Airport free hotspot? (stravim tam asi 6 hodin v noci, asi sa budem nudit, tak keby ste o niecom vedeli, zachranite ma, diky :))

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Apr 19, 2005 3:07 pm
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Str Mar 22, 2006 12:42 pm

Pokial ja viem tak tam free hotspot je pretoze ja som sa tam na net v pohode pripojil.

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Str Mar 22, 2006 5:03 pm

Ja som chytil signal ked som sedel v oblasti kde sa caka na prilety lietadiel. A mam taky dojem ze sa aj ten signal volal HOTSPOT. Podla mna je skoro na kazdom letisku free HOTSPOT.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Str Mar 22, 2006 5:36 pm

Ropak30 píšeCOLONJa som chytil signal ked som sedel v oblasti kde sa caka na prilety lietadiel. A mam taky dojem ze sa aj ten signal volal HOTSPOT. Podla mna je skoro na kazdom letisku free HOTSPOT.
Ty si ten signal len chytil alebo si ho aj pouzival?! Velakrat totiz mozes pouzivat dany hotspot zdarma na prezeranie vopred urcenych stranok, ako napr. aktualne odlety/prilety, pripadne reklamy (T-Mobile atd.) Akonahle vsak chces ist napr. do svojej posty, tak ti naskoci stranka vyzadujuca autorizaciu = zaplatenie. Firmy ako T-Mobile sa snazia pokryt cim dalej viac letisk a v Europe je len velmi malo letisk so skutocne free wifi hotspotmi.

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Pia Mar 24, 2006 8:46 pm

Tak chlapci neviem co to mate za masiny ale ja som odtial aj normalne volal cez SKYPE a prezeral rozne stranky, takze to bolo uplne volne. Staci si len nainstalovat poriadny program ktory prehlada vsetky dostupne siete a pokusi sa do nich aj pripojit.

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Re: Je niekde na Stansted Airport free hotspot?

Poslať od scigo » Pon Apr 24, 2006 11:07 pm

Nedavno som cestoval na slovensko a spat zo Stansted a kedze som sa mohol napojit na net tak som to skusil. Konkretne som asi dve hodiny pouzival siet nazvanu "default" a fungovala mi na vsetko.Od icq az po www. Sedel som v kaviarni costa a tam to islo. Neviem ci ide aj v inych miestach letiska.

BUTTON_POST_REPLY