Fórum stránok www.londyn.sk

Diskusia o všetkom, čo súvisí s Veľkou Britániou (práca, štúdium, ubytovanie...)

Skočiť na obsah

Reklama

Zdravotna sestra v Londyne

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

Moderátori: jaro, Moderatori

Zdravotna sestra v Londyne

Poslaťod prisa » Štv Apr 20, 2006 1:25 pm

Ahojky hladam pracu ako zdravotna sestra od marca mam hotovu registraciu na NMc a za sebou prve neuspesne interviu moze mi niekto poradit kde skusit na zaciatok stastie rada by som sa zoznamila s neakymi zdravotnymi sestrami v Londyne kontakt na mna danielaf@seznam.cz tel 07984579548
prisa
Guest
Guest

Advertisement

Poslaťod jaro » Štv Apr 20, 2006 2:14 pm

Skus rozposlat svoje CV specializovanym agenturam.
jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking

Poslaťod oslo1 » Pia Apr 21, 2006 10:12 pm

Ahoj,

aj ja som zdravotna sestra a momentalne pracujem v Oxforde.
Mne to trvalo skoro pol roka kym som si nasla robotu, teda resp. kym som nastupila do roboty.
Momentalne je v zdravotnictve kriza a tak sa velmi neprijima do nemocnic. A co sa tyka agentur, tak tie su na figu.
Ale poradila by som ti, kupuj si Nursing Times a Nursing Standard. Obidva vychadzaju kazdy utorok a na zadnych stranach su pracovne pozicie pre sestry. A ked uz ich budes mat doma, tak si ich aj trochu prelistuj, lebo na interview sa vzdy pytaju, ci si nieco v poslednej dobe citala a tak.
Co sa tyka toho, ze ta neprijali po prvom interview... mna aj prijali a potom to odvolali, takze asi tak.
V Londyne mas vela nemocnic. Tak ti drzim palce. Ak mas nejake otazky, tak mi napis, ja mam s hladanim prace tiez nejake skusenosti.
oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert

Poslaťod Luisika » Pia Júl 21, 2006 2:13 pm

ahojte
na 100% treba mat odpracovane 3 roky,bo ja mam len rok a nechcem byt na SK 2 roky....neviete dake vychodisko poradte mi prosim dakujem
Luisika
Reader
Reader

zdravotna sestra

Poslaťod kika » Štv Máj 15, 2008 6:24 pm

Ahojte, ja som monentalne v cardiffe, pracujem ako nurse auxilliary, a konecne sa mi podarilo zaregistrovat v nmc, po roku mam pin number.
Chcela by som ale odist niekam k londynu, neviete mi niekto poradit kde v ktorej casti londyna je pekne.
Ake skusenosti mate z nemocnic? ja mam trochu strach z prace kvalifikovanej sestry, hlavne z anglictiny...
dakujem, kika
kika
Reader
Reader

praca sestricky

Poslaťod oslo1 » Pia Máj 16, 2008 10:21 am

Ahoj Kika,

z prace sestricky nemusis mat strach, ked si to zvladla na Slovensku, tak tu sa budes niekedy iba usmievat.
Dolezite je napisat si velmi dobru ziadost o prijatie do zamestnania a prejst pohovorom, momentalne nemocnice placu po sestrickach, tak si myslim, ze by nemal byt problem najst si pracu.
Pozri sem: http://www.jobs.nhs.uk/.
Takisto si vygoogluj jednotilive nemocnice a priamo na ich vebstranke si pozri joby, zavolaj si o application form, dobre ho vypis a potom sa ti ozvu.
Ak chces zostat pri Londyne, tak by si mohla zobrat do uvahy aj nemocnice okolo, je ich tam tiez dobra kopa.
Dolezite ale je, aby si si vybrala preco chces v Londyne pracovat, ci je to pre mesto London, alebo pre kvalitu nemocnice (co by som si dovolila niekedy pochybovat).
Co sa tyka agentur, tak na tie by som sa nespoliehala, pokial nemas skusenosti ako sestricka z UK, tak ti pracu urcite nenajdu, ani ako bank staff.
Drzim ti palce, praca sa ti bude urcite pacit, a co sa tyka anglictiny, treba vela rozpravat a problem je vyrieseny. A hlavne si uvedom, urcite nebudes pracovat v cisto anglickom kolektive, takze cudzincov vas tam bude dost vela.
Drzim palce, Oslo1
oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert

Re: Zdravotna sestra v Londyne

Poslaťod zuzana.blaskova » Ned Jún 06, 2010 10:19 am

Zdravotné sestry / nurses

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry v Anglicku , Škótsku a Írsku .

Práca je zabezpečená v opatrovateľských domoch alebo v nemocnicach. Požiadavky : mierne pokročilá úroveň angličtiny
ukončené zdravotnícke vzdelenie v odobore všeobená zdravotná sestra , dentálna sestra alebo farmaceutický pracovník
prax v odbore , pre absoloventov je postačujúca prax
počas školy. Podmienky : plat od 11 ,50 GBP / hodina + bonusy
pomoc s nájdením ubytovania ,
Termíny nástupov : počas celého roka

AGENTURA JOB4U
Nám. SNP 75/26, 960 01 Zvolen
1. poschodie (v časti ÁTRIUM – pasáž Wittmann pri OD PRIOR)
Tel.: 00421 (45) 5334 802
Mobil: 00421 (915) 231 517
e-mail: zuzana.blaskova@zoznam.sk
info@job4uslovakia.sk
zuzana.blaskova
Reader
Reader

Späť na NEED HELP!

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia