Skúsenosti s TAXBACK

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
majula
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pon Júl 04, 2005 12:00 pm
BydliskoCOLON Trnava

Skúsenosti s TAXBACK

Poslať od majula » Pia Sep 15, 2006 10:16 pm

ahojte,
má tu niekto skúsenosti so službami agentúry TAXBACK? Sú spoľahliví? Neporadili by ste mi nejakú agentúru na sprostredkovanie navrátenia časti dane? ďakujem

anita
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Pia Jún 25, 2004 6:01 pm

Poslať od anita » Sob Sep 16, 2006 11:13 am

Majula, ved to si mozes spravit sama je to uplne jednoduche. Staci dat dokopy kolko ti bolo vyplatene s danou a potom bez dane a kolko si platila dani pre kazdu jednu robotu kde si robila.
Naco zbytocne platit niekomu ktor ti zoberie 10% ked to je len maximalne hodina, co si das dokopy vsetky P60 pripadne payslips.
Anita

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Skúsenosti s TAXBACK

Poslať od ubeno » Sob Sep 16, 2006 11:13 pm

majula píšeCOLONahojte,
má tu niekto skúsenosti so službami agentúry TAXBACK? Sú spoľahliví? Neporadili by ste mi nejakú agentúru na sprostredkovanie navrátenia časti dane? ďakujem
Anita ma pravdu. Co sa vsak tyka TaxBack-u - mam s nimi dobre skusenosti. Dokonca mi aj pomohli a usetrili mi problemy s americkym danovym uradom.. ale to tu nebudem rozoberat.

majula
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pon Júl 04, 2005 12:00 pm
BydliskoCOLON Trnava

Poslať od majula » Ned Sep 17, 2006 10:02 am

pôvodne som si chcela vybaviť všetko sama, mám i tlačivko čo mi dali na Inland Revenue - pri odchode z UK. Ale tam sú otázky ako Vrátite sa do UK? a pod. tak vôbec neviem kde začať.
inak díky
ahojte

LENKA_B
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pon Feb 07, 2005 2:20 pm
BydliskoCOLON East London
CONTACTCOLON

Taxback

Poslať od LENKA_B » Pon Okt 23, 2006 3:54 pm

Napis mi email na lenka_bezuchova@yahoo.co.uk a ja ti poslem vzor. Zmenis si len udaje a posles. Mne vratili v pohode.

BUTTON_POST_REPLY