co ted

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

co ted

Poslať od Yocos » Ned Okt 29, 2006 8:26 pm

pred 2 tyzdnami som robil v skotsku,sefko mi kazal sparit ofice.Tak som som poslal 2 fotky,obciansky,formular a zaplatil som 70 liber.Ale na druhy den ako mi kazal poslat ofice ma poslal domov,ze neni robota.Tak teraz nemam som doma a nemam ani obc.p. a ani tu kartu s oficu.Ked som povedal sefko nech vyzdvihne postu na mojom byvalom obidli,tak povedal ze postar tie dokumenty poslal nazad do oficu.Tak ted nevem co robit.Ja chcem spat moje dokumentiky!

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: co ted

Poslať od kazisvet » Pon Okt 30, 2006 6:17 am

Yocos píšeCOLONpred 2 tyzdnami som robil v skotsku,sefko mi kazal sparit ofice.Tak som som poslal 2 fotky,obciansky,formular a zaplatil som 70 liber.Ale na druhy den ako mi kazal poslat ofice ma poslal domov,ze neni robota.Tak teraz nemam som doma a nemam ani obc.p. a ani tu kartu s oficu.Ked som povedal sefko nech vyzdvihne postu na mojom byvalom obidli,tak povedal ze postar tie dokumenty poslal nazad do oficu.Tak ted nevem co robit.Ja chcem spat moje dokumentiky!
ak ich naozaj postar poslal spat, tak si ich vyziadaj na HomeOffice, nech ti ich poslu domov alebo na nejaku britsku adresu, ku kamosovi napr., v tom by nemal byt velky problem. Bud tam zavolaj ak vies anglicky, alebo napis (daj si napisat).
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

Poslať od Yocos » Pon Okt 30, 2006 7:29 am

som tam napisal mailom par ziadosti o preposlanie.Mne ani nejde o ten obciansky ale o tu kartu s oficu.Aby som musel znovu vyhadzovat 70 liber!

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Uto Okt 31, 2006 1:22 pm

Yocos píšeCOLONsom tam napisal mailom par ziadosti o preposlanie.Mne ani nejde o ten obciansky ale o tu kartu s oficu.Aby som musel znovu vyhadzovat 70 liber!
ak si to tam uz raz naozaj poslal a zaregistrovali ta, uz nikdy nebudes musiet platit 70 libier, aj keby si kartu nemal. v skutocnosti to karta nie je, len taka A4 stranka, na kotrej je napisane, nestratit, lebo duplikat nedostanes :))
V podstate, co jedine potrebujes, je vediet tvoje ref number, ktore budes potom uvadzat na dalsie formulare na HO. A to cislo by ti urcite z HO oznamili. Pekne napis, ze aky sa u teba stal problem a nech ti to poslu tam a tam (ak uz neposlali) alebo ak uz poslali nech ti aspon oznamia tvoje refernece number, aby si vedel pod akym si zaevidovany. za to ti nos ani ine organy neutrhnu.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

BUTTON_POST_REPLY