stary WRS formular-is it ok?

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lubka.j
Member
Member
PríspevkyCOLON 50
RegistrovanýCOLON Pon Okt 29, 2007 7:29 pm
BydliskoCOLON London Borehamwood

stary WRS formular-is it ok?

Poslať od lubka.j » Pon Nov 26, 2007 4:10 pm

Cauky, myslite ze je ok ked som poslala na Home Office formular WRS platny do konca septembra 2007? Poplatok tam uz bol 90 kvitov tak hadam je to ok? Alebo nie? V kazdom pripade som novsi nikde nenasla, ani na HO strankach. Dik za radu!

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: stary WRS formular-is it ok?

Poslať od qth » Pon Nov 26, 2007 6:32 pm

lubka.j píšeCOLONCauky, myslite ze je ok ked som poslala na Home Office formular WRS platny do konca septembra 2007? Poplatok tam uz bol 90 kvitov tak hadam je to ok? Alebo nie? V kazdom pripade som novsi nikde nenasla, ani na HO strankach. Dik za radu!
Neboj ak to nebude OK, tak ti vratia cely formular aj s vysvetlenim preco to nebolo OK a aj s tou postouvou poukazkou, ktoru potom muozes znovu pouzit a poslat. Slovom o peniaze by si nemala prist (jedine tym ze musis zaplatit dalsie postovne).

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pon Nov 26, 2007 8:44 pm

Momentálne je platný formulár http://www.workingintheuk.gov.uk/workin ... nglish.doc do 3. februára 2008

lubka.j
Member
Member
PríspevkyCOLON 50

Poslať od lubka.j » Uto Nov 27, 2007 6:19 pm

Tak hadam mi to nevratia...predlzilo by mi to cas bez ID....nemam totiz pas takze bez IDcka som v prusere. Neplatila som nic, poslala som cislo kreditky, tak by nemal byt problem s vracanim prachov keby nieco. No nic, tak pekny vecer a cauky

lubka.j
Member
Member
PríspevkyCOLON 50

Poslať od lubka.j » Str Dec 19, 2007 7:12 pm

Takze tu je vysledok - formular bol uplne v pohode, aj ked platil len do septembra. Vsetko mi prislo do mesiaca a nikto sa nezaoberal tym ze na papieri je nejaky september. Hlavne ze som zaplatila dengi. Ach jaj sakris, teraz by bodlo 90 bubakov pred Vianocami :-) !!!!

BUTTON_POST_REPLY